Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu odbędzie się 14 grudnia 2020 roku (poniedziałek) o godzinie 13:00.

XIX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XIX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 17 grudnia 2020 roku (czwartek) o godz. 9:00.

Aktualności 07 grudnia 2020
Starostwo w Święta

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu w dniu 23 grudnia 2020 roku ( środa ) otwarte będzie w godzinach od 7:30 do 14:30. W dniu 31.12.2020 (czwartek) pracujemy do 12:30.

Aktualności 01 grudnia 2020
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna wznawia działalność stacjonarną

Z uwagi na stan epidemii, w pierwszej kolejności będą realizowane zgłoszenia związane z wydawaniem opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju oraz orzeczeń, ważnych dla przyszłości edukacyjnej i dalszych losów dziecka.

Aktualności 30 listopada 2020
Akcja ZIMA

W związku z rozpoczęciem akcji zimowego utrzymania dróg Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego informuje mieszkańców i turystów, że na terenie powiatu drogi utrzymywane są w kategorii V i IV.

Kolejna nagroda Starosty Wałbrzyskiego

Nagrodą Starosty Wałbrzyskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury wyróżniony został pan Zdzisław Szpak.

Zebra w Boguszowie-Gorcach

Powiat Wałbrzyski zakończył malowanie przejść dla pieszych na drogach powiatowych w Boguszowie - Gorcach.

Mistrzyni z Boguszowa - Gorc

Nicole Jochym, mieszkanka Boguszowa – Gorc, to perła gminnego sportu. Nicole reprezentuje swoją gminę w siatkówce plażowej.

Aktualności 24 listopada 2020
Ale kocioł !

Zakończyła się modernizacja ogrzewania w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Jedlina 1” w Jedlinie-Zdroju. W kotłowni wymieniono kocioł gazowy wraz z armaturą i automatyką kotłowni.