Aktualności

Drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku

Zarząd Powiatu ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku.

Zmiana uchwały w sprawie wyboru ofert na dofinansowanie zadań publicznych

Zmiana uchwały Nr 24/2021 Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 16 lutego 2021 roku w sprawie: wyboru ofert i udzielenia wsparcia w formie dotacji na dofinansowanie zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku.

Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie przedstawia swoją ofertę edukacyjną.

Aktualności 19 marca 2021
Zawieszenie osobistych porad prawnych

Zawieszenie w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i wzrostem zachorowań na COVID-19.

NESTOR - aktywizacja osób starszych

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej wraz z Dolnośląską Biblioteką Publiczną zapraszają wszystkich seniorów do zapoznania się i do skorzystania z atrakcyjnego programu NESTOR.

Aktywni Obywatele ? Program Regionalny

Program ma na celu wzmacnianie organizacji społecznych w Polsce. Działa na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie i dialog stanowią szczególną wartość.

Festiwal Jeździecki - oferta na realizację zadania publicznego

Klub Jeździecki Kalinowscy Team z siedzibą w Boguszowie-Gorcach, złożył ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej pn.: „Festiwal Jeździecki”.

Aktualności 05 marca 2021
Roczna odprawa w Straży Pożarnej

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu podczas rocznej odprawy podsumował funkcjonowanie pożarnictwa na naszym terenie.

Aktualności 05 marca 2021
Dotacje na prace konserwatorskie przy zabytkach

Należy w terminie do 31 marca 2021 r. złożyć wniosek, który stanowi załącznik do Uchwały Nr XI/8/2020 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 30 stycznia 2020 r.