Aktualności 31 marca 2021
Stypendia sportowe i nagrody

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego przyznał stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe w 2020r. Niestety ze względu na obostrzenia epidemiczne w tym roku osoby wyróżnione nie odbiorą wyróżnień osobiście.

Aktualności 31 marca 2021
 XXII sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

Podczas XXII sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Radni przyjęli informacje o stanie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu wałbrzyskiego oraz sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy.

Oferta na realizację zadania publicznego

STOWARZYSZENIE WITOLD BOGUSZÓW-GORCE, złożył ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn.: „Tradycje górnicze Ziemi Wałbrzyskiej”.

Aktualności 30 marca 2021
STOP SMOG

Pierwsze spotkanie zespołu d/s opracowania Programu "STOP SMOG" w powiecie wałbrzyskim za nami.

Aktualności 30 marca 2021
NIE dla likwidacji Wydziału  Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu
NIE dla likwidacji Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu

NIE dla likwidacji Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu

Udzielenie wsparcia w formie dotacji - Festiwal Jeździecki

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego udzielił wsparcia w formie dotacji na dofinansowanie zadania publicznego.

Drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku

Zarząd Powiatu ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku.

Zmiana uchwały w sprawie wyboru ofert na dofinansowanie zadań publicznych

Zmiana uchwały Nr 24/2021 Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 16 lutego 2021 roku w sprawie: wyboru ofert i udzielenia wsparcia w formie dotacji na dofinansowanie zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku.

Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie przedstawia swoją ofertę edukacyjną.