Nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe w 2020 r.

Nabór do komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego ogłasza nabór kandydatów na członków komisji konkursowej powołanej w celu opiniowania ofert realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego w 2021 r.

Otwarty konkurs na realizację zadań publicznych

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku.

Konkurs na realizację zadań z zakresu sportu na rok 2021

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego ogłasza konkurs na realizację zadań z zakresu sportu na rok 2021.

Plan wsparcia Ministra Rodziny i Polityki Społecznej na rok 2021

Ogłoszenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej o planie wsparcia osób niepełnosprawnych na rok 2021.

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Dzisiejsze spotkanie zdominowały tematy poświęcone kontroli przestrzegania obostrzeń mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2.

Skrótem przez Szczawno - Zdrój

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego wspólnie z Burmistrzem Szczawna-Zdroju wizytowali zbudowane w gminie, nowe chodniki.

Zakończono przebudowę drogi powiatowej nr 3367 D w Witkowie

Inwestycja realizowana przy znaczącym wsparciu z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych.