NGO Organizacje pozarządowe 27 stycznia 2021
Dotacje na dofinansowanie zadań w zakresie sportu

Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego rozdysponował dotacje na dofinansowanie zadań realizowanych w 2021 roku w zakresie sportu.

Aktualności 25 stycznia 2021
Kolejny sprzęt od utrzymania dróg powiatowych

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego sfinalizował zakup kolejnego sprzętu na potrzeby bazy powiatowej w Walimiu.

Aktualności 20 stycznia 2021
Konsultacje społeczne projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej

W załączeniu przekazujemy pismo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie konsultacji społecznych projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Aktualności 15 stycznia 2021
Ważne - odśnieżanie chodników

Starosta Wałbrzyski przypomina o obowiązku odśnieżania chodników przy posesjach.

NGO Organizacje pozarządowe 15 stycznia 2021
Program integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021?2030

Nabór wniosków do Programu na rok 2021 zostanie ogłoszony w III dekadzie stycznia.

XX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 12 stycznia 2021 roku (wtorek) o godz. 14:15.

Aktualności 04 stycznia 2021
Samorządy Ziemi Wałbrzyskiej solidarnie dla Wałbrzyskiej Policji

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski i Przewodnicząca Rady Sylwestra Wawrzyniak uczestniczyli w oficjalnym przekazaniu trzech, nieoznakowanych radiowozów marki KIA Ceed dla Wałbrzyskiej Policji.

Aktualności 30 grudnia 2020
Ponowne otwarcie punktów pomocy prawnej

Wznawiamy bezpośrednią obsługę udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego we wszystkich punktach zlokalizowanych na terenie Powiatu Wałbrzyskiego.

Aktualności 30 grudnia 2020
Mistrz recyklingu - ogólnopolski konkurs ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych

Fundacja Chlorofil zaprasza do udziału w konkursie ekologicznym.