Aktualności 12 kwietnia 2021
Bezpłatna pomoc prawna dla konsumentów

W związku z nieobecnością Rzecznika Praw Konsumentów w sprawach indywidualnych bezpłatną pomoc prawną konsumenci mogą uzyskać pod numerami infolinii konsumenckiej.

XXIII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XXIII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2021 roku (środa) o godz. 14:30.

Aktualności 31 marca 2021
Stypendia sportowe i nagrody

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego przyznał stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe w 2020r. Niestety ze względu na obostrzenia epidemiczne w tym roku osoby wyróżnione nie odbiorą wyróżnień osobiście.

Aktualności 31 marca 2021
 XXII sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

Podczas XXII sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Radni przyjęli informacje o stanie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu wałbrzyskiego oraz sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy.

Aktualności 30 marca 2021
STOP SMOG

Pierwsze spotkanie zespołu d/s opracowania Programu "STOP SMOG" w powiecie wałbrzyskim za nami.

Aktualności 30 marca 2021
NIE dla likwidacji Wydziału  Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu
NIE dla likwidacji Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu

NIE dla likwidacji Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu

Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej - Curie przedstawia swoją ofertę edukacyjną.

NESTOR - aktywizacja osób starszych

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej wraz z Dolnośląską Biblioteką Publiczną zapraszają wszystkich seniorów do zapoznania się i do skorzystania z atrakcyjnego programu NESTOR.

Aktywni Obywatele ? Program Regionalny

Program ma na celu wzmacnianie organizacji społecznych w Polsce. Działa na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie i dialog stanowią szczególną wartość.