NGO Organizacje pozarządowe

Ewidencja Klubów Sportowych

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (t.j. Dz.U. z 2020 poz.1133 )

Aktywni Obywatele ? Program Regionalny

Program ma na celu wzmacnianie organizacji społecznych w Polsce. Działa na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie i dialog stanowią szczególną wartość.

NESTOR - aktywizacja osób starszych

Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej wraz z Dolnośląską Biblioteką Publiczną zapraszają wszystkich seniorów do zapoznania się i do skorzystania z atrakcyjnego programu NESTOR.

Festiwal Jeździecki - oferta na realizację zadania publicznego

Klub Jeździecki Kalinowscy Team z siedzibą w Boguszowie-Gorcach, złożył ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej pn.: „Festiwal Jeździecki”.

Masz Głos zdalnie, Masz Głos realnie. Działaj lokalnie!

Wszystkich gotowych do zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego – akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

Wsparcie na dofinansowanie zadań publicznych

Zarząd Powiatu na posiedzeniu w dniu 16 lutego 2021 r. postanowił udzielić wsparcia w formie dotacji na dofinansowanie zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego.

NGO Organizacje pozarządowe 27 stycznia 2021
Dotacje na dofinansowanie zadań w zakresie sportu

Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego rozdysponował dotacje na dofinansowanie zadań realizowanych w 2021 roku w zakresie sportu.

NGO Organizacje pozarządowe 15 stycznia 2021
Program integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021?2030

Nabór wniosków do Programu na rok 2021 zostanie ogłoszony w III dekadzie stycznia.

Nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe w 2020 r.