Komunikaty Biura Rady Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu odbędzie się 25 maja 2021 (wtorek) o godzinie 10:00.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się 25 maja 2021 (wtorek) o godzinie 14:30.

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie się 29 kwietnia 2021 roku o godzinie 12:00.

XXIII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XXIII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2021 roku (środa) o godz. 14:30.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się 23 lutego roku (wtorek) o godzinie 14:15.

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu odbędzie się 24 lutego roku (środa) o godzinie 12:00.

XXI Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 25 lutego 2021 roku (czwartek) o godz. 9:00.

XX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 12 stycznia 2021 roku (wtorek) o godz. 14:15.

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu odbędzie się 14 grudnia 2020 roku (poniedziałek) o godzinie 13:00.