Komunikaty Biura Rady Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Uprzejmie informujemy, że posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się w dniu 25 stycznia 2022 roku (wtorek) o godz. 11:30.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się 24 stycznia 2022 roku (poniedziałek) o godzinie 10:00.

XXXI Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

Informujemy, iż XXIX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 27 stycznia 2022 roku (czwartek) o godz. 9:00.

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu odbędzie się w dniu 14 grudnia 2021 roku (wtorek) o godz. 11:00.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się w dniu 15 grudnia 2021 roku (środa) o godz. 10:00.

XXX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

Informujemy, iż XXIX Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 16 grudnia 2021 roku (czwartek) o godz. 9:00.

Komunikaty Biura Rady Powiatu 24 października 2021
Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Uprzejmie informujemy, że posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się w dniu 26 października 2021 roku (wtorek) o godz. 9:00.

Komunikaty Biura Rady Powiatu 24 września 2021
XXVII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

Uprzejmie informujemy, że XXVII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 30 września 2021 roku (czwartek) o godz. 9:00.

Komunikaty Biura Rady Powiatu 23 września 2021
Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Uprzejmie zapraszamy na posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu, które odbędzie się 28 września 2021 roku (wtorek) o godzinie 11:00.