Aktualności 24 listopada 2020
Ale kocioł !

Zakończyła się modernizacja ogrzewania w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Jedlina 1” w Jedlinie-Zdroju. W kotłowni wymieniono kocioł gazowy wraz z armaturą i automatyką kotłowni.

Aktualności 21 listopada 2020
Dzień Pracownika Socjalnego

Ustanowienie tego dnia przez Parlament w Polsce jest szczególnym wyrazem uznania dla grupy zawodowej pracowników socjalnych i pomocy społecznej.

Aktualności 21 listopada 2020
Czyste powietrze w PUP w Wałbrzychu

Mimo trwającego weekendu, trwa ozonowanie pomieszczeń należących do Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu

Aktualności 19 listopada 2020
Cztery kółka dla Ośrodka

Powiat Wałbrzyski zakupił nowy samochód dla Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nowym Siodle do przewozu podopiecznych.

Aktualności 18 listopada 2020
Stary browar w Boguszowie-Gorcach

Zgodnie z deklaracją złożoną w czerwcu bieżącego roku Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski wystąpił w dniu 30 lipca o wygaszenie prawa własności.

Aktualności 15 listopada 2020
HEROS LADY OPEN

Turniej HEROS LADY OPEN został dofinansowany przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego, w ramach otwartych konkursów ofert w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 r.

Aktualności 13 listopada 2020
Prace porządkowe przy drogach powiatowych

Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu prowadzi prace porządkowe przy drogach powiatowych pomiędzy Witkowem, a Czarnym Borem.

Aktualności 11 listopada 2020
Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt państwowych. 11 listopada 1918 roku – po 123 latach niewoli i nieobecności na mapach politycznych Europy, Polska odzyskała niepodległość.

Aktualności 06 listopada 2020
Przebudowa drogi powiatowej nr 3367D w Witkowie

Trwają prace remontowe na drodze powiatowej nr 3367 D w Witkowie.