Aktualności 30 grudnia 2020
Ponowne otwarcie punktów pomocy prawnej

Wznawiamy bezpośrednią obsługę udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego we wszystkich punktach zlokalizowanych na terenie Powiatu Wałbrzyskiego.

Skrótem przez Szczawno - Zdrój

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego wspólnie z Burmistrzem Szczawna-Zdroju wizytowali zbudowane w gminie, nowe chodniki.

Zakończono przebudowę drogi powiatowej nr 3367 D w Witkowie

Inwestycja realizowana przy znaczącym wsparciu z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych.

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Dzisiejsze spotkanie zdominowały tematy poświęcone kontroli przestrzegania obostrzeń mających na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2.

Aktualności 17 grudnia 2020
Radni przyjęli budżet na rok 2021

W dniu dzisiejszym na sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego radni przyjęli uchwałę budżetową na rok 2021.

Aktualności 16 grudnia 2020
Tężnia solankowa w Szczawnie-Zdroju

Gmina Szczawno - Zdrój zakończyła realizację I etapu budowy tężni solankowej w uzdrowisku. Powiat Wałbrzyski dofinansował to zadanie.

Aktualności 16 grudnia 2020
Anioły Hospicjum

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski otrzymał od pani Renaty Wierzbickiej, prezes Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej oddział w Wałbrzychu, podziękowania za wsparcie udzielone wałbrzyskiemu hospicjum.

Aktualności 15 grudnia 2020
Sprzęt do utrzymania dróg powiatowych

Pierwsze egzemplarze sprzętu do utrzymania dróg powiatowych już dotarły na bazę w Walimiu.