NGO Organizacje pozarządowe

Program współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2022 r.”

Bezpieczne wakacje z OSP Gorce

Ochotnicza straż Pożarna w Boguszowie-Gorcach, złożyła ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Ewidencja Klubów Sportowych

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (t.j. Dz.U. z 2020 poz.1133 )

Oferta na realizację zadania publicznego

Uczniowski Klub Narciarski „Melafir” Czarny Bór, złożył ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej pn.: „Organizacja Mistrzostw Polski w Biathlonie Letnim.”

Oferta na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej

DOLNOŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH AKTYWNI z siedzibą we Wrocławiu, złożyło ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej pn.: „VIII Ogólnopolski turniej Tenisa Ziemnego na Wózkach Szczawno-Zdrój 2021”.

NGO Organizacje pozarządowe 30 kwietnia 2021
Wybór ofert i udzielenia wsparcia w formie dotacji

Zarząd Powiatu wybrał oferty i udziela wsparcia w formie dotacji na dofinansowanie zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Oferta na realizację zadania publicznego

STOWARZYSZENIE WITOLD BOGUSZÓW-GORCE, złożył ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn.: „Tradycje górnicze Ziemi Wałbrzyskiej”.

Udzielenie wsparcia w formie dotacji - Festiwal Jeździecki

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego udzielił wsparcia w formie dotacji na dofinansowanie zadania publicznego.

Drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku

Zarząd Powiatu ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego realizowanych w 2021 roku.