Komunikaty Starosty

Komunikaty Starosty 18 listopada 2020
Informacja o wyłożeniu do wglądu projektu modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków

Informacja Starosty Wałbrzyskiego o wyłożeniu do wglądu projektu modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków, w tym założeniu ewidencji budynków i lokali dla gminy Walim.

Komunikaty Starosty 18 listopada 2020

Informacja Starosty Wałbrzyskiego o wyłożeniu do wglądu projektu modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków, w tym założeniu ewidencji budynków i lokali dla gminy Głuszyca.

Komunikaty Starosty 17 listopada 2020
Zbycie nieruchomości obręb Golińsk

Starosta Wałbrzyski informuje o przeznaczeniu do zbycia nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa.

Komunikaty Starosty 16 listopada 2020
Komunikat Rzecznik Praw Konsumenta

Epidemia koronawirusa to trudny czas dla wszystkich. Wiele branż przeżywa kryzys, wielu przedsiębiorców nie wie jak się odnaleźć w obliczu wprowadzanych ograniczeń.

Komunikaty Starosty 06 listopada 2020
Komunikat w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego

Ogłoszenie Starosty Wałbrzyskiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym.

Komunikaty Starosty 05 listopada 2020
Anielski Bieg Niepodległości odwołany !

Informujemy, że Anielski Bieg Niepodległości został odwołany. Bieg zostaje przeniesiony na inny termin, o którym poinformujemy. Zdrowie jest najważniejsze. Dbajmy o siebie!

Komunikaty Starosty 03 listopada 2020
Porady prawne mailem i telefonicznie

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Wałbrzyskiego oraz wykonawców udzielających nieodpłatnej pomocy prawnej, informujemy o zawieszeniu udzielania porad osobiście od dnia 3 listopada 2020 roku do odwołania.

Komunikaty Starosty 27 października 2020
Nieodpłatna pomoc prawna - konkurs otwarty

W dniu 27 października 2020 roku Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego ogłasza konkurs otwarty na powierzenie realizacji zadania publicznego Powiatu Wałbrzyskiego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej...

Komunikaty Starosty 20 października 2020
Aktualne zasady funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

Komunikat Starosty Wałbrzyskiego w sprawie zasad sanitarnych i funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.