Komunikaty Starosty

Komunikaty Starosty 10 lutego 2021
Nabór na wolne stanowisko

Starosta Wałbrzyski ogłsza nabór na wolne stanowisko Podinspektora w Wydziale Infrastruktury Powiatu i Ochrony Środowiska.

Komunikaty Starosty 21 stycznia 2021
Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Golińsku gm. Mieroszów

Przetarg odbędzie się w dniu 24 .03.2021r. o godz.10.00 w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu, al. Wyzwolenia 22, pokój nr 230.

Komunikaty Starosty 12 stycznia 2021
Ogłoszenie o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym

Ogłoszenie Starosty Wałbrzyskiego o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym.

Komunikaty Starosty 14 grudnia 2020
Uprawnienia konsumenta - wykład on-line

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Wałbrzyskiego na wykłady w formie on-line na temat uprawnień konsumenckich oraz najważniejszych zagadnień prawnych w ramach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego.

Komunikaty Starosty 04 grudnia 2020
Zakończenie postępowania administracyjnego

Zawiadomienie o zakończeniu postępowania administracyjnego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym z położonych w Strudze, gmina Stare Bogaczowice.

Komunikaty Starosty 24 listopada 2020
Zbycie nieruchomości obręb Golińsk

Starosta Wałbrzyski informuje o przeznaczeniu do zbycia nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa.

Komunikaty Starosty 23 listopada 2020
Zapraszamy do współpracy z Powiatem Wałbrzyskim

Prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz zleceń dla firmy na rok 2021 w zakresie prac utrzymaniowych, remontowych czy budowlanych ??!!