Wizyta gości z Powiatu Kaliskiego
Opublikowano 05 grudnia 2023

05 grudnia 2023

Było o drogach, środkach unijnych, współpracy między wydziałami, promocji czy działaniach sztabu kryzysowego. Spotkanie z samorządowcami z Powiatu Kaliskiego było bardzo merytoryczne i jeszcze bardziej wzmocniło więzi obu samorządów.
Delegacja z powiatu kaliskiego była bardzo liczna. Dzięki temu poznaliśmy pracę poszczególnych wydziałów. Goście opowiedzieli o swoich atrakcjach turystycznych oraz działaniach związanych z promocją regionu. Atuty oraz historię powiatu wałbrzyskiego zaprezentowała Iwona Frankowska - Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego . Później rozpoczęły się dyskusje tematyczne. Swoimi doświadczeniami w pracy w samorządzie podzielił się m.in. Krzysztof Nosal, Starosta Kaliski. Po zakończeniu dyskusji goście pojechali zwiedzić gminę Walim i jej atrakcje.