Podsumowanie inwestycji w Gminie Walim prowadzonych przez Powiat Wałbrzyski w 2023 roku
Opublikowano 28 września 2023

28 września 2023

Dzięki środkom pozyskiwanym z Rządowego Programu "Polski Ład" oddajemy do użytku kolejne, zmodernizowane odcinki dróg powiatowych na terenie gminy Walim.
W ramach zadania "Modernizacja odcinków dróg powiatowych w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowników ruchu" w gminie Walim zmodernizowaliśmy 4,797 km. dróg. To odcinki drogowe ulice Kolonia Górna, Nowa Kolonia, Drzymały oraz odcinki na Podlesiu i w Glinnie. Wartość robót 1 890 189,50 zł. z czego 1 651 154,84zl. to dofinansowanie rządowe. W ramach programu przebudowaliśmy również obiekt mostowy w Glinnie, który w mojej ocenie ma strategiczne znaczenie dla rozwoju miejscowości i ruchu turystycznego. Nie przestanę dziękować Tym, dzięki którym możemy realizować takie inwestycje. Inwestycje, które są najbliżej mieszkańców i na co dzień poprawiają jakość życia w powiecie wałbrzyskim. Po to też "poszedłem" do samorządu, aby zmieniać Powiat dla Państwa bo razem możemy więcej.