Modernizacja trzech odcinków dróg powiatowych w miejscowości Cieszów w gminie Stare Bogaczowice
Opublikowano 22 września 2023

22 września 2023

Zakończyliśmy modernizację trzech odcinków dróg powiatowych w miejscowości Cieszów w gminie Stare Bogaczowice. Droga może lokalna ale ważna bo jeden odcinek łączy powiat wałbrzyski z powiatem świdnickim a poza tym stanowią dojazd do posesji mieszkańców. Środki pozyskaliśmy z Rządowego Programu Polski Ład, dlatego i tym razem zaprosiłem na te odcinki parlamentarzystów Ireneusz Zyska - Wiceminister Klimatu i Środowiska, Poseł na Sejm RP i Marcin Gwóźdź. Gdyby nie pomoc rządowa nie bylibyśmy w stanie realizować aż tylu inwestycji. Obecny był również Grzegorz Macko - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego bo współpraca z samorządem województwa układa nam się bardzo dobrze. Nowa nawierzchnia pojawiła się na odcinkach 2,350km a koszt modernizacji to ok. milion złotych z czego aż 880 000zł pochodziło z dofinansowania rządowego. Razem możemy więcej- zmieniamy powiat dla Państwa. Dbamy o każdego mieszkańca i każdy odcinek lokalnej drogi.