Kolejkomat ponownie w Wydziale Komunikacji i Transportu
Opublikowano 17 kwietnia 2023

17 kwietnia 2023

Oczekiwanie na załatwienie spraw urzędowych będzie mniej czasochłonne. Kolejkomat pozwala na zarezerwowanie wizyty na określony dzień i godzinę. Obecnie urządzenie dostosowane zostało do potrzeb Wydziału Komunikacji i Transportu. W przyszłości obsługiwać będzie też pozostałe.

Od dziś każdy mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego zgłaszający się do Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu będzie zobowiązany do skorzystania z kolejkomatu umieszczonego na parterze budynku. Korzystając z intuicyjnego ekranua, wybiera interesującą go usługę i drukuje bilet. Potem oczekuje na wezwanie do konkretnego pokoju (informacja jest wyświetlana na ekranie umieszczonym na korytarzu i emitowana w postaci komunikatu dźwiękowego).

Oszczędź czas i zarejestruj się on-line !

Chętni mogą też rezerwować termin w internecie poprzez serwis https://bezkolejki.eu/spwalbrzych. Jego obsługa jest intuicyjna, wystarczy kilka kliknięć, by umówić się na konkretny dzień i godzinę. Po przejściu procedury otrzymuje się 6-cyfrowy kod. W czasie osobistej wizyty w Urzędzie wystarczy jedynie wprowadzić go do urządzenia, wydrukować bilet i oczekiwać na wezwanie.