NGO Organizacje pozarządowe

Konkurs na realizację zadań z zakresu sportu na rok 2022

Oferty mogą składać kluby sportowe (m.in. UKS, stowarzyszenia kultury fizycznej posiadające osobowość prawną), które na terenie powiatu wałbrzyskiego prowadzą działalność sportową.

Rozlicz PIT w powiecie wałbrzyskim

Zachęcamy do skorzystania z poniższego programu do rozliczania deklaracji PIT i przekazania swojego 1 % dla organizacji z powiatu wałbrzyskiego.

Ogłoszenie

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego ogłasza nabór kandydatów  na członków komisji konkursowej powołanej w celu opiniowania ofert realizacji zadań publicznych Powiatu Wałbrzyskiego w 2022 r.

Kolejne podziękowania dla Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego za wsparcie udzielone NGO.

Oferta Ludowego Zespołu Sportowego ?Joker? Jaczków z siedziba w Czarnym Borze

Ludowy Zespół Sportowy „Joker” Jaczków z siedziba w Czarnym Borze, złożył ofertę realizacji zadania publicznego.

Program współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku w 2022 r.”

Bezpieczne wakacje z OSP Gorce

Ochotnicza straż Pożarna w Boguszowie-Gorcach, złożyła ofertę na realizację zadania publicznego z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Ewidencja Klubów Sportowych

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (t.j. Dz.U. z 2020 poz.1133 )