Komunikaty Biura Rady Powiatu

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Uprzejmie informujemy, iż posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, które odbędzie się 23 czerwca 2021 roku (środa) o godzinie 13:45.

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Uprzejmie informujemy, iż posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu, które odbędzie się 23 czerwca 2021 roku (środa) o godzinie 14:00.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Uprzejmie informujemy, że posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się 23 czerwca 2021 roku (środa) o godzinie 12:00.

XXIV Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XXIV Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 27 maja 2021 roku (czwartek) o godz. 09:00.

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu

Posiedzenie Komisji Oświaty, Polityki Społecznej i Promocji Powiatu odbędzie się 25 maja 2021 (wtorek) o godzinie 10:00.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się 25 maja 2021 (wtorek) o godzinie 14:30.

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie się 29 kwietnia 2021 roku o godzinie 12:00.

XXIII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

XXIII Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2021 roku (środa) o godz. 14:30.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Powiatu odbędzie się 23 lutego roku (wtorek) o godzinie 14:15.