Aktualności 12 kwietnia 2021
Bezpłatna pomoc prawna dla konsumentów

W związku z nieobecnością Rzecznika Praw Konsumentów w sprawach indywidualnych bezpłatną pomoc prawną konsumenci mogą uzyskać pod numerami infolinii konsumenckiej.

Aktualności 31 marca 2021
 XXII sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego

Podczas XXII sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Radni przyjęli informacje o stanie bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu wałbrzyskiego oraz sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy.

Aktualności 31 marca 2021
Stypendia sportowe i nagrody

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego przyznał stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe w 2020r. Niestety ze względu na obostrzenia epidemiczne w tym roku osoby wyróżnione nie odbiorą wyróżnień osobiście.

Aktualności 30 marca 2021
NIE dla likwidacji Wydziału  Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu
NIE dla likwidacji Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu

NIE dla likwidacji Wydziału Pracy Sądu Rejonowego w Wałbrzychu

Aktualności 30 marca 2021
STOP SMOG

Pierwsze spotkanie zespołu d/s opracowania Programu "STOP SMOG" w powiecie wałbrzyskim za nami.

Aktualności 05 marca 2021
Dotacje na prace konserwatorskie przy zabytkach

Należy w terminie do 31 marca 2021 r. złożyć wniosek, który stanowi załącznik do Uchwały Nr XI/8/2020 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 30 stycznia 2020 r.

Aktualności 05 marca 2021
Roczna odprawa w Straży Pożarnej

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu podczas rocznej odprawy podsumował funkcjonowanie pożarnictwa na naszym terenie.

Aktualności 04 marca 2021
Powiatowy program - Czyste powietrze - STOP SMOG

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski powołał zespół do spraw opracowania "Powiatowego programu wsparcia gmin powiatu wałbrzyskiego w aplikowaniu o środki z rządowego programu - Czyste powietrze STOP SMOG".

Aktualności 03 marca 2021
Rodzinna piecza zastępcza

Powiat Wałbrzyski prowadzi kampanię informacyjną " Jednym Głosem", której celem jest spójna promocja pomocy społecznej i oferty edukacyjnej w powiecie.