Aktualności 03 czerwca 2022
Koncert piosenek Anny German

Koncert piosenek Anny German 14 czerwca 2022r.

Aktualności 03 czerwca 2022
Nowa
Nowa "krzyżówka" w Jaczkowie

Nowe skrzyżowanie w Jaczkowie

Aktualności 02 czerwca 2022
Huczny Dzień Dziecka

1 czerwca w Walimiu odbyła się najlepsza impreza z okazji Dnia Dziecka w całej okolicy !

Aktualności 18 maja 2022
Powiatowe obchody Dnia Strażaka

W dniu 15.05.202 r. Krzysztof Kwiatkowski - Starosta Powiatu Wałbrzyskiego, Iwona Frankowska Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego oraz Stanisław Skrzyniarz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego uczestniczyli w Powiatowych obchodach Dnia Strażaka, organizowanych w Mieroszowie.

Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

W Głuszycy 8 maja br. w 77. rocznicę zakończenia II wojny światowej, miały miejsce uroczyste Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa.

Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek

8 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Bibliotekarzy i Bibliotek.

Obchody Dnia Strażaka

Już w najbliższy piątek tj. 13.05.2022 serdecznie zapraszamy na powiatowe obchody Dnia Strażaka, które odbędą się w Mieroszowie.

Aktualności 28 kwietnia 2022
8 maja 2022 zapraszamy do Głuszycy na Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski oraz Burmistrz Głuszycy Roman Głód zapraszają do Głuszycy na Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa w niedzielę 8 maja 2022.

Aktualności 21 kwietnia 2022
Nowy adres portalu EWID

Uprzejmie informujemy, portal informacji przestrzennej ma nowy adres: https://ewid.powiatwalbrzyski.pl.