Uwaga Przewoźnicy !

POSIADAJĄCY LICENCJĘ LUB ZEZWOLENIE NA ZAWÓD PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO nowy obowiązek corocznego przedkładania informacji o zatrudnieniu.

GŁUSZYCKI MISTRZ ORTOGRAFII 2022

Już po raz dziesiąty Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy zorganizowała Dyktando Miejskie, w którym uczestniczyli mieszkańcy powiatu wałbrzyskiego. Wydarzenie objęli Patronatem Honorowym Starosta Wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski oraz Burmistrz Głuszycy Roman Głód.

Dolnośląski Oddział Związku Artystów Plastyków dla Uchodźców

Dolnośląski Oddział Związku Artystów Plastyków https://www.facebook.com/groups/DolnoslaskiZAP przy współpracy z Powiatem Wałbrzyskim https://www.facebook.com/ZiemiaWalbrzyska zorganizował akcję polegającą na pomocy matkom z dziećmi z Ukrainy.

Aktualności 15 marca 2022
Światowy Dzień Konsumenta dla Ukraińców

Co roku 15 marca obchodzimy Światowy Dzień Konsumenta na pamiątkę wystąpienia prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego sprzed 60 lat. Ogłosił on wówczas, że wszyscy jesteśmy konsumentami i sformułował cztery podstawowe prawa każdego z nas: do informacji, do wyboru, do bezpieczeństwa i do reprezentacji.

Aktualności 14 marca 2022
Konsumencie, kupuj świadomie

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny apeluje do polskich przedsiębiorców i konsumentów o solidarne zachowania w związku atakiem Rosji i Białorusi na Ukrainę.

Aktualności 09 marca 2022
8 marca w powiecie wałbrzyskim

Dzień Kobiet w powiecie wałbrzyskim

Aktualności 09 marca 2022