Komunikaty Starosty

Komunikaty Starosty 24 listopada 2020
Zbycie nieruchomości obręb Golińsk

Starosta Wałbrzyski informuje o przeznaczeniu do zbycia nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa.

Komunikaty Starosty 23 listopada 2020
Zapraszamy do współpracy z Powiatem Wałbrzyskim

Prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz zleceń dla firmy na rok 2021 w zakresie prac utrzymaniowych, remontowych czy budowlanych ??!!

Komunikaty Starosty 18 listopada 2020
Informacja o wyłożeniu do wglądu projektu modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków

Informacja Starosty Wałbrzyskiego o wyłożeniu do wglądu projektu modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków, w tym założeniu ewidencji budynków i lokali dla gminy Walim.

Komunikaty Starosty 18 listopada 2020

Informacja Starosty Wałbrzyskiego o wyłożeniu do wglądu projektu modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków, w tym założeniu ewidencji budynków i lokali dla gminy Głuszyca.

Komunikaty Starosty 17 listopada 2020
Zbycie nieruchomości obręb Golińsk

Komunikaty Starosty 16 listopada 2020
Komunikat Rzecznik Praw Konsumenta

Epidemia koronawirusa to trudny czas dla wszystkich. Wiele branż przeżywa kryzys, wielu przedsiębiorców nie wie jak się odnaleźć w obliczu wprowadzanych ograniczeń.

Komunikaty Starosty 06 listopada 2020
Komunikat w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego

Ogłoszenie Starosty Wałbrzyskiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym.